یخ ساز صنعتی

از جمله دستگاه های سرمایشی و محصولات سرمایشی هستند که تنوع بسیار زیادی داشته و تولید یخ را انجام خواهد داد. یخ ساز صنعتی دارای قابلیت های متفاوت و در انواع متفاوت تولید می‌شوند کوچکترین مدل آن را می‌توان یخساز خانگی دانست و بزرگترین یخچال قطعاً کارخانه تولید یخ خواهد بود بین یخساز خانگی و کارخانه تولید یخ دستگاه‌های سایزهای مختلفی وجود دارد که به آنها یخ ساز صنعتی گفته می‌شود. این دستگاه در مجموعه های مختلفی مانند رستوران ها کافی شاپ ها و فست فودها همچنین سالن های تشریفات قابل استفاده هستند.

یخ ساز صنعتی | فروش دستگاه یخ ساز صنعتی

دستگاه یخ ساز چیست؟

یخ ساز صنعتی در واقع یکی از تجهیزات صنعتی می باشد که قابلیت تولید آب را توسط سیستم تبرید و سرمایش به یخ دارد این یه تولید شده می‌تواند اعم از یخ یخ پودری ی خرد یخ قالبی و یخ پولکی باشد که در یک محفظه بزرگ در دستگاه داخل دستگاه یخساز تولید خواهد شد این محفظه قابلیت نگهداری یخ پس از تولید را نیز دارد. در صورتی که به شرکت های مختلفی که دستگاه یخ ساز صنعتی تولید می‌کنند مراجعه کنید این دستگاه را با شکل و ظاهر متفاوتی خواهید دید و هر کدام از این شرکت‌ها بنا به سلیقه طراحی فنی و مهندسی خود ممکن است دستگاه یخساز خود را به شکل و شمایل خاص و در ابعاد متفاوتی طراحی و تولید نمایند.


یخ ساز صنعتی


چرا از یخ ساز صنعتی استفاده کنیم؟

در مجموعه های مختلف و متفاوتی مانند رستوران، تجهیزات کافی شاپ، تجهیزات فست فود و مجموعه‌های تشریفات مانند سالن های پذیرایی از یخ برای سرد کردن نوشیدنی و یا نگهداری مواد غذایی استفاده می شود استفاده از یخ به صورت برون‌سپاری ممکن است مشکلات و مسائلی برای شما ایجاد نماید برای مثال در فصول گرم که مصرف یک افزایش خواهد یافت ممکن است در دسترس پذیری به یخ در زمان های لازم و مدت زمان زیاد ممکن نباشد همچنین می‌تواند هزینه‌های بسیار زیادی را برای خرید و تهیه و همچنین رساندن یخ به محل مورد نظر به شما تحمیل نماید اما دستگاه یخ ساز صنعتی به دلایل مختلفی می تواند در محیط کاری شما مورد استفاده قرار گیرد که برخی از این دلایل عبارتند از:


یخ ساز صنعتی


⁃ این دستگاه باعث کاهش مصرف انرژی شده و می تواند هزینه های شما را تا حد زیادی کاهش دهد.

⁃ یخ ساز صنعتی باعث می شود برنامه تولید شما جهت مصرف یخ منظم شده و محیط کاری تان نظم خاصی در این مورد پیدا کند.

⁃ با استفاده از یخ ساز ویژگی های بهداشتی زیادی را به دنبال خواهد داشت که می تواند بهداشت‌محیط شما را افزایش دهد.

⁃ استفاده از دستگاه یخ ساز باعث افزایش راندمان کاری و کاهش هزینه‌های شما خواهد گردید.

مدل های مختلف دستگاه یخ ساز کدام است؟

دستگاه یخ ساز با توجه به حجم نیاز شما و همچنین مدل یخی که احتیاج دارید می تواند مدل های مختلف و متنوعی داشته باشد که برخی از انواع دستگاه یخ ساز صنعتی فارغ از حجم تولید را می‌توان از جمله موارد زیر دانست:

قالبی

حبه ای

پودری

پولکی


یخ ساز صنعتی


سوالات و نظرات خود در مورد این مقاله را برای ما ارسال کنید.


کاربر مهمان: 

خسته نباشید ظرفیت دستگاه یخ سازتون چقدره؟

پاسخ ادمین: 

سلام دوست عزیز دستگاه یخ ساز صنعتی ایستاده برند eurfrigor و با ظرفیت 36-87 کیلوگرم موجود هست.