نکات تکمیلی برای خرید مخلوط کن صنعتی:

مخلوط کن صنعتی دستگاهی است که برای خرد کردن، میکس کردن، آسیاب کردن مواد غذایی است.

مخلوط کن های صنعتی بیشتر در کافی شاپ ها، رستوران ها و مشاغلی از این دست کاربرد دارد. به عنوان مثال برای درست کردن سوپ ، اسموتی ، پوره و ... طراحی شده اند.

برخی از صاحبان مشاغل ممکن است وسوسه شوند که مخلوط کن از نوع خانگی بخرند چون نوع خانگی ارزان تر از انواع صنعتی هستند ، اما مخلوط کن خانگی برای کار مداوم طراحی نشده است و تیغه های ضعیف تری نسبت به نوع صنعتی دارد نمی توانند استفاده مداوم و یا مخلوط کردن همه چیز را تحمل کنند. تفاوت اصلی این دو در این است که مخلوط کن صنعتی قدرتمندتر ، سریعتر و بادوام تر است.

با وجود چنین طیف گسترده ای از آنها در بازار ، انتخاب بهترین مخلوط کن صنعتی بسیار مهم است و در این مطلب نکاتی مورد بررسی قرار می گیرد تا به شما در انتخاب مناسب این وسیله کمک کند.

اندازه پارچ مخلوط‌ کن صنعتی

یکی از اصلی‌ترین نکات برای خرید این دستگاه ظرفیت پارچ است. برخی از آنها فضای محدودی دارند برخی دیگر می توانند یک ارتش را تغذیه کنند. بسته به این ویژگی ها ، ممكن است مخلوط كننده های خاصی انتخاب مناسبی برای شما باشند. پس با توجه به ظرفیت استفاده خودتان، فضای پارچ این دستگاه را انتخاب کنید.

ظرفیت

اگر فقط قصد دارید که یک بار سرویس ارائه دهید ، ممکن است بخواهید یک مخلوط کن با ظرفیت کوچک خریداری کنید.

از طرف دیگر ، اگر کسب و کار بزرگتری داشته باشید که مقدار بیشتری از مخلوط خاص را می طلبد ، مخلوط کن را با ظرفیت شیشه بالاتر لازم خواهید داشت.

سر و صدا

هنگام خرید مخلوط کن این احتمال وجود دارد که شما نمی خواهید بعد از هربار دریافت سفارش، مشتری های خود را با سر و صدای زیاد آزار دهید. برای این مسئله سراغ مخلوط کنی بروید که دارای صدای کمی باشد.

تعمیر و نگهداری و نظافت

جهت نظافت و نگهداری راحت تر از این دستگاه بهتر است مخلوط کنی را انتخاب کنید که دارای شفت های قابل جابجایی و مجموعه های تیغه قابل جدا شدن هستند. به این ترتیب بعد از به اتمام رسیدن کار راحت تر می توانید این وسیله را تمیز کنید و همچنین عمر مفید دستگاه شما بیشتر میشود و نگهداری آسانتری دارد.

در پایان ، بهترین مخلوط کن صنعتی آن است که به بهترین وجه مناسب محل کسب و کار شما باشد.

قبل از خرید مخلوط کن ، تمام فاکتورها را در نظر بگیرید: محیط کار ، مشتری شما - حتی در طول روز چقدر شلوغ خواهید بود.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد میکنم مقاله زیر را مطالعه کنید:

مخلوط کن صنعتی

@title